Szkoła Podstawowa w Krasnej

• Kartka z kalendarza

"Każdy przedszkolak dobrze wie, Że kiedy wrzesień już kończy się, Od najmłodszego aż po starszaka Wszyscy świętują dzień przedszkolaka!”

20 września to ważny dzień dla wszystkich najmłodszych „uczniów”. Dzień Przedszkolaka to święto, które zostało ustanowione by podkreślić doniosłą rolę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. Nasze przedszkolaki ten dzień spędziły w Sali zabaw COCO LOCO w Strzyżowie, gdzie czekało na nie wiele atrakcji, mnóstwo zabawy i radości oraz pyszna pizza. W tym dniu nie mogło także zabraknąć wspólnych tańców przy muzyce, ulubionych przez dzieci szaleństw z balonami oraz małego, słodkiego „co nieco”☺ Wszystkim Przedszkolakom życzymy, aby każdy dzień był jak Wasze święto - radosny, pełen uśmiechu, zabawy i beztroski!

J.K.