Szkoła Podstawowa w Krasnej

Poranek Wielkanocny

Tradycyjnie już tuż przed świętami Bożego Narodzenia czy Wielkanocy nasza szkolna Rodzina spotyka się w sali gimnastycznej, aby złożyć sobie życzenia, przypomnieć piękne polskie ludowe zwyczaje, obyczaje i obrzędy związane z danymi świętami oraz wzbudzić refleksję nad istotą tych  świątecznych dni. Tegoroczny Poranek Wielkanocny przebiegł w atmosferze zadumy nad walką dobra ze złem oraz dziełem odkupienia świata przez Zbawiciela. Szkolne kółko teatralne przypomniało także symbolikę wielkanocnego koszyka. W duchu przyjaźni i poczucia wspólnoty podzieliliśmy się jajkiem. Bardzo smakowały nam pyszne babki, którymi obdarowali nas nasi kochani Rodzice.