Szkoła Podstawowa w Krasnej

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY

Z ogromną radością witamy wszystkich  uczniów i przedszkolaków. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z Wami.

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia się koronawirusem.

W trosce o bezpieczeństwo całej naszej szkolnej społeczności, na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ wdrożyliśmy wiele procedur postępowania i zachowania w sytuacjach szkolnych.

Nowe procedury postępowania na rok szkolny 2020/2021 zostaną umieszczone na stronie internetowej edziennika.  Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi i ścisłe przestrzeganie.

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze w chwili obecnej będą prowadzone w budynku szkolnym i na obiektach należących do placówki.

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21

Bezpieczny powrót do szkoły– spot informacyjny TVP

Wskazówki dla  ucznia

Wskazówki dla rodzica