KONKURS POEZJI CZESŁAWA JANCZARSKIEGO

27.05 2010 już po raz drugi dzieci z naszego oddziału przedszkolnego wzięły udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem ,,Poezja Czesława Janczarskiego" organizowanym przez Przedszkole Samorządowe  im. Misia Uszatka w Korczynie oraz GOK w Korczynie .
Celem konkursu było nawiązanie współpracy między placówkami, integracja dzieci, wspieranie działań twórczych dzieci, dostarczenie przedszkolakom doznań estetycznych i emocjonalnych wypływających  z piękna utworów literackich, prezentacje umiejętności artystycznych dzieci, popularyzacja literatury dziecięcej Czesława Janczarskiego. Do konkursu przystąpiło 9 dzieci: Anna Pitera, Anna Kwolek, Radosław Kwolek, Jakub Matłosz, Oskar Dębiczak, Joanna Gazda, Katarzyna Gazda, Jakub Żurawicz, Klauddia Żurawicz. Z sukcesem zakończyły się zmagania konkursowe naszych dzieci.
Joanna Gazda zdobyła nagrodę w konkursie a Jakub Matłosz i Anna Pitera zdobyli wyróżnienie.

Gratulujemy naszym maluchom i życzymy wiele sukcesów w następnych konkursach.