OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODY EUROPEJCZYK ROZSTRZYGNIĘTY

15 marca br. 9 uczniów naszej szkoły w składzie: Kasia Białas, Ola Bieszczad, Paweł Błaszkiewicz, Ewelina Szurlej, Łukasz Włodyka, Małgosia Ziemniak; uczniowie z klasy VI oraz Mirek Pitera, Patryk Płonka, Marcin Paradysz z klasy V przystąpiło do ogólnopolskiego ponadprogramowego konkursu "Młody Europejczyk" ogłoszonego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.
Najlepszy wynik wśród naszych uczestników osiągnęła Małgosia Ziemniak. Uczennica kl. VI zdobyła 184 punkty na 204 możliwe i zajęła 11 miejsce. Została wyróżniona dyplomem Świadomego Europejczyka. Pozostali uczestnicy uplasowali się w trzeciej dziesiątce, osiągając wyniki powyżej średniej krajowej. Należy nadmienić, że w konkursie tym uczestniczyło 1678 chętnych uczniów ze szkół podstawowych z całej Polski oraz 3061 gimnazjalistów.

GRATULACJE DLA NASZYCH UCZESTNIKÓW A SZCZEGÓLNIE DLA MAŁGOSI ZIEMNIAK!