MIKOŁAJ 2010

Mikołaju, Mikołaju, list do Ciebie już wysłałem, teraz czekam na prezenty, drogi Mikołaju Święty!
Chyba nie tylko dzieci czekają z niecierpliwością na ten szczególny dzień, w którym Dobry Święty "realizuje nasze zamówienia". W tym roku Święty Mikołaj nie zapomniał również o naszej szkole i odwiedził nas w towarzystwie Śnieżynek. Za trud podróżowania usłyszał od najmłodszych piękne wiersze i piosenki. Mikołaj, jak zawsze okazał wielkie serce i obdarował wszystkich prezentami. Był też czas na chwilę rozmowy, bo przecież trzeba było sprawdzić czy dzieci, tu na ziemi nie zapominają o tym, co najważniejsze, czym powinny się kierować, żeby mądrze i godnie przeżyć swoje życie. Święty Mikołaj obiecał odwiedzić nas za rok, a więc z niecierpliwością czekamy i dziękujemy za spotkanie.