DZIŚ WIEDZA JUTRO ZYSK

1 czerwca 2012r. uczniowie naszej szkoły brali udział w finale Kampanii Edukacyjnej Dzieciaki w Biznesie- Dziś wiedza, jutro zysk.

Organizatorami Kampanii byli: Fundacja Generator Inspiracji – Regionalny Koordynator Programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”, Studenckie Koło Naukowe Eurointegracja Politechniki Rzeszowskiej Wydziału Zarządzania, Studenckie Koło Naukowe Młodych Ekonomistów Politechniki Rzeszowskiej Wydziału Zarządzania. Kampania skierowana była do uczniów klas 5-6 szkół podstawowych z terenów województwa podkarpackiego. Celem jej było popularyzowanie wśród młodych ludzi wiedzy z zakresu oszczędzania, inwestowania, europejskich walut oraz marketingu.

Spośród uczestniczących szkół z Podkarpacia do ścisłego finały zakwalifikowało się tylko 10 placówek - a wśród nich nasza szkoła. Na finale, który odbył się w Rzeszowie naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Kiełbasa i Marcin Majcher. Ola i Marcin, pomimo iż byli najmłodszymi uczestnikami finału doskonale zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności. Jako jedyni rozwiązali bezbłędnie wszystkie zadania tym sam wygrali finał uzyskując w nim I miejsce.