ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Dnia 3 lutego w Domu Strażaka w Krasnej odbyła się, zgodnie z coroczną tradycją naszej szkoły, zabawa karnawałowa połączona z uroczystością Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni .Dziadkowie licznie przybyli aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III zaprezentowali program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, wesołe piosenki, odbył się też mały pokaz akrobatyczny. Po odśpiewaniu „100 lat” wnukowie wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki, a później zaprosili ich do wspólnej zabawy przy dźwiękach muzyki. Imprezę umilił poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów.

Zaangażowanym rodzicom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i współpracę.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

AK