,,MOJA CHOINKA"

Gminna Biblioteka Publiczna w Korczynie zorganizowała dla dzieci z klas 0 i przedszkolaków z terenu naszej gminy konkurs pod tytułem „Moja choinka”. Prac było mnóstwo, a dowolna technika pracy pozwoliła dzieciom i ich rodzicom zrealizować wiele wspaniałych i oryginalnych pomysłów. Komisja Konkursowa oceniała prace w dwóch kategoriach: praca przestrzenna i praca płaska. Przyznano 15 nagród i 21 wyróżnień. Wśród nagrodzonych znaleźli się również nasi uczniowie: w kategorii „praca płaska” II miejsce zajął Kacper Hadam, a III – Piotr Pilecki, wyróżnienie zdobyły Zofia Frątczak, Nina Siekierska i Zofia Pawlik. W kategorii „praca przestrzenna” wyróżnieni zostali Alicja Cynar i Szymon Szaro. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Wszystkim dzieciom bardzo gratulujemy pomysłów i zapraszamy do licznego udziału w kolejnych konkursach.

JK