POLA NADZIEI

Już po raz jedenasty nasza szkoła wzięła udział w Krośnieńskich Polach Nadziei. 14 kwietnia 2019 roku wokół kościoła w Krasnej zażółciło się od żonkili – kwiatów symbolizujących tę piękną i potrzebną akcję. W tym roku do przygotowań dołączyli się również najmłodsi – „pierwszaki” bardzo chętnie angażowały się w tworzenie papierowych kwiatów! Nasi uczniowie dzielnie kwestowali na rzecz krośnieńskiego hospicjum, a mieszkańcy jak zawsze okazali wielkie serce i wrażliwość hojnie zasilając skarbonki. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli to ważne przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy i przypominamy słowa naszego Papieża Jana Pawła II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

JK