,,JESIENNE DRZEWO

O tym, jak pięknymi barwami zachwyca nas jesienna przyroda, przypomniała nam Gminna Biblioteka Publiczna w Korczynie, organizując konkurs plastyczny "Jesienne drzewo". Jego adresatami byli uczniowie klas I-III z terenu naszej Gminy. 8 listopada br. w budynku GBP w Korczynie pomysłowi autorzy prac plastycznych zostali nagrodzeni podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu. Wśród nagrodzonych znalazło się również liczne grono uczniów Szkoły Podstawowej w Krasnej. Honorowe pierwsze miejsce przypadło Amelii Olszyk, drugie – Ani Pawlik , a trzecie miejsce zajęła Martyna Pudło i Filip Wojciechowski. Wśród osób wyróżnionych znaleźli się ponadto: Tymoteusz Krochmal, Maja Gorczyca, Julita Budyń, Patrycja Pilecka i Zuzanna Pawlik. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, do których to upominków dołączamy serdeczne gratulacje oraz życzenia kolejnych artystycznych sukcesów!

JK