PIKNIK RODZINNY 2017

11 czerwca przy SP w Krasnej odbył się Piknik Rodzinny. Organizowany corocznie piknik to impreza dla wszystkich mieszkańców Krasnej (i nie tylko) oraz wspaniała zabawa dla małych i dużych. Podwórko szkolne stało się miejscem wielu atrakcji, m.in. dmuchanych zjeżdżalni i zamku wspinaczkowego. Największą popularnością wśród dzieci cieszyły się Kule Wodne, pływające w basenie. Zaprzyjaźnieni wolontariusze zapewnili nam mnóstwo świetnej zabawy; malowanie twarzy, najróżniejsze konkurencje sportowe i pokaz kryminalistyki. Chętni mogli spróbować swoich sił w karaoke. O odpowiednią oprawę muzyczną zadbali p. Krzysztof i p. Romek, a mamy naszych uczniów przygotowały pyszne przekąski. Pogoda dopisała i wszyscy bardzo miło wspominamy to rodzinnie spędzone niedzielne popołudnie.

JK