WYCIECZKA ZERÓWKI

Tegoroczny Dzień Dziecka przedszkolaki ze SP w Krasnej spędziły wyjątkowo aktywnie. 31 maja dzieci, wraz z wychowawczynią i kilkorgiem rodziców , udały się na wycieczkę. Pierwszym przystankiem było kino. Film animowany „Rico, prawie bocian” spodobał się zarówno małym, jak i dużym widzom. Po chwili zabaw w Ogródku Jordanowskim ciuchcią pojechaliśmy do Parku Rozrywki dla Dzieci. W ParkMani świetnie się bawiliśmy! Największą popularnością wśród dzieci cieszyły się Kule Wodne - szczelne, ogromne kule, które pływają w bezpiecznym płytkim basenie wodnym o pow. 100m2. Chętnie korzystano też z innych atrakcji: łódek wodnych, gokartów i samochodzików, tyrolków (talerzyków) przejazdowych, labiryntu, wieloboku oraz trampolin. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, pojechaliśmy do McDonald’s. Ostatnim przystankiem była korczyńska Fragola i jej przepyszne lody. To był naprawdę udany Dzień Dziecka!

JK