ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej w Krasnej.
W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 15 stycznia. Zaproszeni .Dziadkowie licznie przybyli aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków .Zebranych seniorów i wszystkich gości serdecznie powitała pani dyrektor szkoły składając serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz tańce .Uczniowie klas I-III zaprezentowali przedstawienie jasełkowe.
Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali poczęstunek.
Po uroczystości nastąpiła chwila kiedy to można było wspólne z babcią i dziadkiem zatańczyć przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości”.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

JK