SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na tematykę bezpieczeństwa, dlatego też 14 września 2016 roku zaprosiliśmy policjanta, który spotkał się z uczniami. Tematem jego prelekcji było przede wszystkim bezpieczeństwo. Policjant rozmawiał z dziećmi o odpowiednim poruszaniu się po ulicach, a w szczególności omówił zasady ostrożności na drodze do i ze szkoły. Przypomniał również o konieczności noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze i zapinania pasów w czasie podróży samochodem. Zwrócił również uwagę na zachowanie ostrożności wobec nieznajomych osób.
Serdecznie dziękujemy Panu policjantowi za tę pouczającą prelekcję. Mamy nadzieję, że dzieci będą przestrzegać zasad bezpieczeństwa, których z uwagą wysłuchały.

AK