IV RAJD SKO

Dnia 30 września 2016 r. trzyosobowa grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w IV Rajdzie SKO z Plecakiem i Bankiem PKO do Rymanowa Zdroju. Wszyscy uczestnicy Rajdu SKO (13 szkół) zebrali się pod Bankiem PKO BP SA Oddziale 1 w Krośnie.
Następnie udaliśmy się do autokarem do Rymanowa Zdroju- punktu atrakcji. Tam poruszając się ścieżką przyrodniczo- edukacyjną poznawaliśmy ciekawostki regionu i poszerzaliśmy swoją wiedzę. Zadaniem uczestników było rozwiązywanie na trasie zagadek, rebusów i łamigłówek. Atrakcją był poczęstunek oraz ognisko przy malowniczej leśniczówce. Po poczęstunku SKO-wicze wykorzystując wykonane na trasie zadania rozwiązali krzyżówkę z hasłem. Na zakończenie wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody rzeczowe.

AG

Various photographs that I'd like to share on the Web.