WYCIECZKA DO SANOKA

6 marca, wraz z opiekunami my, uczniowie Szkoły Podstawowej w Krasnej wybraliśmy się na ślizgawkę do Sanoka. Niektórzy z nas mieli łyżwy na nogach po raz pierwszy, inni już zdążyli zapoznać się z tym sposobem rekreacji. Mimo wszystko nasza jazda obfitowała w upadki. I ci, którzy dopiero zaczynali swoja przygodę z łyżwami , jak również wprawieni łyżwiarze ,, zaliczyli" przynajmniej jedno bliskie spotkanie z lodem. Nasi uczniowie zawsze są gotowi zapozować do zdjęcia... nawet w pozycji leżącej. Po odwiedzinach w Hali Sportowej udaliśmy się na wizytę w Ratownictwie Medycznym. Tam oglądaliśmy helikopter ratunkowy. Ponieważ zdarzało nam się go widywać tylko z daleka, dlatego ze zdwojoną ciekawością penetrowaliśmy wnętrze tego urządzenia. Ratownik, który zajmował się obsługą helikoptera opowiedział nam trochę o tej maszynie i jak wygląda jego praca. Będąc w Sanoku, niedorzecznością by było, gdybyśmy nie udali się na zobaczenie jego pięknego rynku. Choć pogoda nie dopisywała zobaczyliśmy dużo. Między innymi Kościół Farny, Zamek Sanocki, czy Cerkiew Prawosławną. Na zakończenie pojechaliśmy na ,,małe co nieco" do McDonalda i wróciliśmy do szkoły.

Ula