SZYBKO MIJA CZAS ...

Tak, to już ostatni dzień w tej szkole. Radość czy smutek? Zapewne jedno i drugie towarzyszy dzisiaj uczniom klasy VI. Przed nimi zasłużone wakacje, czas odpoczynku. Wreszcie bez nauki, chociaż na chwilę można odłożyć książki w przysłowiowy kąt, zapomnieć o testach i sprawdzianach.
Ostatni raz w swojej klasie, stojąc z dyplomem i świadectwem ukończenia szkoły podstawowej, trochę żal, że to już koniec. Wspomnienia wspólnie spędzonych dni ; dobrych i tych mniej przyjemnych. Teraz tak naprawdę dopiero to do każdego dociera. Cóż cieszmy się upragnionymi wakacjami, bo potem trzeba będzie ponownie zmierzyć się z nowym etapem edukacyjnym, już w gimnazjum.
Wszystkim szóstoklasistom życzymy udanych wakacji, a w przyszłym roku szkolnym wielu sukcesów w nowych szkołach.