GMINNE ELIMINACJE
OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W dniu 5 marca 2014 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Korczynie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Celem OTWP jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Naszą szkołę, po wcześniejszych eliminacjach szkolnych, reprezentowała drużyna w składzie Urszula Bober i Klaudia Stodolak.
Po części pisemnej najwięcej punktów zgromadziła Ula, która tym samym zakwalifikowała się do etapu ustnego. Z części ustnej także uzyskała największą liczbę punktów.
Ula Bober zajęła I miejsce i będzie reprezentowała naszą gminę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w Rymanowie.

Życzymy jej sukcesów na kolejnych szczeblach turnieju