WYJAZD NA PŁYWALNIĘ

25 lutego 2014 roku uczniowie starszych klas SP w Krasnej wybrali się na wycieczkę na basen do Strzyżowa. Wyruszyliśmy spod szkoły po zajęciach. Gdy dotarliśmy na miejsce szybko wskoczyliśmy w stroje kapielowe, aby potem móc bez przeszkód wskoczyć do wody. Jak powszechnie wiadomo, nie jest przecież rzeczą przyjemną kąpać się w ubraniu. Zabawy w wodzie zawsze są bardzo wesołe. Dzieciaki z naszej szkoły mogły spokojnie uczyć się chlapania, topienia, podtapiania... oraz oczywiście pływania! Była także możliwość skorzystania z dżakuzi i zjeżdżalni. W między czasie udzielaliśmy również sesji zdjęciowych. Po naszych mokrych zabawach mięliśmy czas na napełnienie żołądków w barze. Potem trzeba było niestety już wracać do szkoły.

Ula