WYCIECZKA DO INWAŁDU - WADOWIC - KRAKOWA

13 czerwca my, wszyscy uczniowie SP w Krasnej wyjechaliśmy na wycieczkę. O 5.30 zebraliśmy się na placu przed szkołą, by potem wyjechać do Inwałdu, który był pierwszym punktem programu. Znajduje się tam Park Miniatur, czyli najsłynniejsze budowle świata pomniejszone wielokrotnie. Można tam zobaczyć min. Wieżę Eiffla, Tadż Mahhal, Biały Dom, czy Bazylikę Św. Piotra. Gdy wraz z przewodnikiem obejrzeliśmy wszystkie miniatury, mięliśmy okazję skorzystać z atrakcji lunaparku. Następnie udaliśmy się do Wadowic, gdzie odwiedziliśmy kościół, w którym był ochrzczony Święty Jan Paweł II. Później wstąpiliśmy jeszcze na kremówkę. Na koniec pojechaliśmy do Krakowa. Zwiedziliśmy tam rynek, oraz sukiennice. Ponieważ pogoda dopisała, wycieczka była niezapomnianym przeżyciem.

Ula B