CZY TO JUTRO, CZY TO DZIŚ, WSZYSTKIM JEST POTRZEBNY MIŚ!!!

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci- Pluszowy Miś. Tego dnia dzieci z młodszego i starszego oddziału przedszkolnego przyniosły do przedszkola swojego ukochanego pluszaka. Na początku przedszkolaki usłyszały wiersz o misiu, poznały historię jego święta, a także miały okazję z dumą przedstawić swoją ukochaną maskotkę. Następnie maluchy wraz ze swoimi przytulankami uczestniczyły w zabawach ruchowych, ćwiczeniach gimnastycznych, a także tańczyły z maskotkami w rytm misiowych piosenek. Dużo radości sprawiła dzieciom również zabawa z samodzielnie wykonanymi maskami-misiami. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia odbyła się degustacja „chlebowych misiów” oblanych miodem. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Z utęsknieniem będziemy czekać na to święto za rok.

K.R.