KREATYWNY PRZEDSZKOLAK

Przedszkolaki z młodszego i starszego oddziału przedszkolnego przystąpiły do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Kreatywny Przedszkolak. Głównym celem projektu jest kreatywne i twórcze działanie nauczycieli z przedszkolakami oraz uruchamianie twórczości dzieci, by umiały zrobić coś z niczego. W ramach działań programu w każdym miesiącu należy wykonać pracę na podany przez organizatora temat.
Pierwszym zadaniem jakie wykonaliśmy była jesienna mandala z wcześniej zgromadzonych przez dzieci materiałów. W ramach programu przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonali prace pt. ,,Biały Orzeł”. Prace posłużyły jako dekoracja na uroczystości szkolnej upamiętniającej odzyskanie przez Polskę niepodległości. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie.

K.R.

Various photographs that I'd like to share on the Web.