WIGILIA 2011

Jak co roku, dnia 22 grudnia 2011r. w szkole podstawowej w Krasnej odbyła się uroczysta wigilia szkolna. Od wielu lat nasza szkoła niezwykle uroczyście kultywuje tę piękną polską tradycję. W wigilijnej scenerii, obok choinki, przy wspólnym stole, w podniosłej, serdecznej atmosferze zgromadzili się uczniowie wraz z rodzicami oraz grono pedagogiczne, aby spędzić ten wyjątkowy dzień dzieląc się opłatkiem, rozmawiając czy śpiewając kolędy.
Blasku całemu świętowaniu dodała piękna część artystyczna. Dzieci starały się przekazać i przypomnieć zebranym fundamentalne wartości, które powinny stanowić podstawę życia każdego człowieka. Natomiast szczególne podziękowania składamy na ręce rodziców, którzy zadbali o to, aby na stole pojawiły się wigilijne potrawy.