Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole

,,Dzień 21 marca, czyli pierwszy dzień wiosny, bardzo mi się podobał ponieważ szliśmy bez książek i nie było nauki … Bardzo ciekawe były zajęcia z wolontariuszami a, ze był to dzień odkrywania talentów – ja też w sobie odkryłem talent do rysowania…."

ucz. kl. V

,, … Nie mieliśmy lekcji tylko zabawę. Przyszliśmy w strojach wiosennych np. zielonych spodniach lub sukienkach i żółtych albo zielonych koszulach …”

ucz. kl. IV

,, … W poniedziałek 21 marca witaliśmy wiosnę. Spotkanie przebiegło pod hasłem ,,Dzień Talentów” …”

ucz. kl. V

, ,… do naszej szkoły przyjechali wolontariusze. Były bardzo fajne zajęcia oraz konkursy …”

Patrycja kl. III

,, … Pierwszy dzień wiosny w szkole był dniem bez nauki …. układaliśmy klocki jenga. To mi się najbardziej podobało …”

Dawid kl. II

,, … w szkole było bardzo ciekawie. Były różne konkursy i zabawy. Za udział w konkursach dostawaliśmy ciekawe nagrody. Bawiłem się wspaniale! …”

Grzesiek

,, …. Wspólnie bawiliśmy się w różne zabawy i konkursy. Mnie najbardziej podobało mi się układanie klocków domina i wieży z kubków. Było przy tym bardzo dużo radości i zabawy. Ten dzień był udany …”

Sylwia kl. II

,, … Wszystko było fajne, jednak jedna rzecz spodobała mi się najbardziej – brak lekcji. Poza tym spodobał mi się pomysł, żeby ubrać się na kolory wiosny …”

Bartek kl. IV

„ … Konkurs o wiośnie był najbardziej ekscytujący. Studenci bardzo się starali nam dogodzić. Lubię ich i podziwiam ich trud …”

ucz. kl. V

„ …. Na końcu studenci rozdali nam słodycze i małe upominki …”

ucz. kl. IV

„ … Była nauka przez zabawę. Rysowaliśmy rysunki związane z wiosną. Moja koleżanka Ula pisała wiersze …”

Madzia kl. III

„… Było dużo konkursów … rysowaliśmy plakat o wiośnie. To był ciekawy i śmieszny dzień …”

ucz. kl. II

„ … Ja uważam, że pierwszy dzień wiosny spędzony w szkole na różnych zabawach wyszedł ciekawie. Bardzo podobały mi się zabawy w odkrywanie własnych talentów …”

Patryk kl. V