ZABAWA ANDRZEJKOWA

Jak co roku w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Współorganizatorkami imprezy były zaprzyjaźnione z naszą szkołą wolontariuszki, które zaskoczyły nas uroczymi strojami czarownic. Przygotowały one dla najmłodszych uczniów dużo atrakcji. Wspólne zabawy, pląsy i tańce dostarczyły wiele radości i śmiechu. Prowadzące przypomniały dzieciom, skąd wzięły się i na czym polegały tradycyjne Andrzejki. Następnie wszyscy uczestniczyliśmy w różnego rodzaju wróżbach. Oczywiście nie mogło zabraknąć lania wosku przez klucz. Wszystko z przymrużeniem oka, bo przecież to tylko zabawa, - ale … Andrzejki mają jednak ten tajemniczy, charakterystyczny klimat. Zabawy i wróżby urozmaicił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Przy miłej zabawie i dobrej muzyce czas minął przyjemnie, lecz niestety szybko. Dziękujemy miłym „czarownicom” za wspaniałą zabawę!.
 Po południu dla klas starszych odbyła się dyskoteka andrzejkowa urozmaicona różnorodnymi wróżbami, zabawami i konkursami tanecznymi. Wszyscy świetnie się bawili – a teraz czekają czy wróżby się spełnią.