DZIEŃ BABCI I DZIADZIA

ZABAWA CHOINKOWA

24 stycznia 2010r. obchodziliśmy w naszej szkole piękną i wzruszającą uroczystość-Dzień Babci i Dziadzia. Jak co roku , kto tylko mógł stawił się na zaproszenie. I jak co roku dzieci starały się najlepiej i najpiękniej pokazać swoją miłość ukochanym babciom i dziadziom. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, przedstawiły inscenizacje. Wzruszeni słuchacze nagradzali brawami, ściskali z miłością wnuki wierząc w szczerość życzeń, do których i my się przyłączamy:

Wszystkim babciom, dziadkom zdrowia, pomyślności,
uśmiechów na co dzień i dużo radości.

Ale to nie koniec atrakcji tego dnia. Jeszcze zabawa choinkowa na którą dzieci czekały z niecierpliwością. Tańce w parach, w kółku czy indywidualnie do rytmicznej muzyki zachęcały wszystkich , nawet tych nieśmiałych do pokazania swoich umiejętności tanecznych. Zostały one dostrzeżone podczas wyboru najpiękniej tańczącej pary i solisty. Chociaż był to dzień pełen wrażeń i emocji , to jednak dzieciom bardzo trudno było zakończyć tak świetną zabawę.