PORANEK TWÓRCZOŚCI
 MARII KONOPNICKIEJ

Uczniowie z klas I-III naszej szkoły chętnie przystąpili do wewnątrzszkolnego konkursu twórczości Marii Konopnickiej. Dzieci z wielkim zapałem recytowały przepiękne wiersze, które pomimo upływu lat wciąż dostarczają radości i wzruszeń. Spośród występujących wybrano 4 osoby do udziału w Poranku Twórczości Marii Konopnickiej w Czarnorzekach. Byli to następujący uczniowie: Jakub Matłosz z klasy I, Klaudia Stodolak z klasy II, Patrycja Cynar i Aleksandra Kiełbasa z klasy III.Finał konkursu miał miejsce 30 listopada. Ola Kiełbasa zajęła II miejsce, pozostali otrzymali wyróżnienia i nagrody. Gratulujemy wszystkim serdecznie i zachęcamy do częstego sięgania po wiersze Marii Konopnickiej, nie tylko z okazji konkursów.