ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2009/10

11 lipca 2010r. przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Krasnej odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Korczyna, SP w Krasnej wraz z Radą Rodziców. Dzieci - uczniowie szkoły podstawowej - przygotowały dla swoich rodziców program artystyczny ,na który złożyły się wiersze poświęcone mamie i tacie, przedstawienia, piosenki. Chętne rodziny mogły zmierzyć się w ciekawych konkursach przygotowanych przez nauczycieli i studentów - wolontariuszy. Powodzeniem cieszyła się zorganizowana przez nauczycieli loteria fantowa. Każdy los był pełny i wszystkie brały udział w losowaniu atrakcyjnych nagród głównych. Wielką uciechę sprawiły, zwłaszcza najmłodszym uczestnikom pikniku, zjeżdżalnia, suchy basen, trampolina. Niespodzianką był wóz strażacki, który zajechał przed szkołę. Mamy pracujące w Radzie Rodziców zatroszczyły się o bufet, przygotowując pyszne gofry i zapiekanki. Czas umilały wszystkim piękne piosenki wykonywane przez zaproszony zespół muzyczny. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom pikniku za wspólnie spędzony czas.