Dzień 5 czerwca to dzień pełen wrażeń i wspaniałej zabawy. Na pikniku w Krasnej zebrali się uczniowie, ich rodzice, goście i maluchy, dla których przygotowano wiele atrakcji. Była więc zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, trampolina, a dodatkowe zabawy poprowadziły wolontariuszki, które są częstymi gośćmi w naszej szkole. Piknik rozpoczęły dzieci szkolne . Dziękowały swoim rodzicom wierszem, piosenką, inscenizacjami , wytrwale prezentując się na scenie w ten upalny dzień. Niezastąpione mamy zatroszczyły się o jedzenie i napoje, tak więc każdy mógł skorzystać z tej oferty. Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria i licytacje. Dzieci do ostatniej chwili, pomimo zmęczenia korzystały z każdej możliwości zabawy. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Mamy jednak nadzieję, że za rok znów się spotkamy na pikniku rodzinnym .
Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy pomagali nam w przygotowaniu i prowadzeniu imprezy.