PIKNIK RODZINNY W KRASNEJ

27 maja 2012 roku przy Szkole Podstawowej w Krasnej odbył się kolejny już Piknik Rodzinny. Organizatorami byli – Wójt Gminy Korczyna, Szkoła Podstawowa w Krasnej z Radą Rodziców, OSP w Krasnej oraz miejscowe KGW.
Imprezę rozpoczęli uczniowie SP w Krasnej, dziękując swoim mamom i tatusiom za trud wychowania. Przygotowali oni dla rodziców inscenizacje, wiersze i piosenki.
Później była przebiegająca w radosnej atmosferze wspólna zabawa dorosłych i dzieci. Strażacy z OSP zademonstrowali zebranym, jak podczas pożaru wykorzystują wyposażenie wozu strażackiego. Nie zabrakło ciekawych konkursów z nagrodami: sportowych, muzycznych, plastycznych – podziękowania dla sponsorów! Jako że SP w Krasnej należy do Rejonowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, nie mogło też obyć się bez konkursów kulinarnych promujących zdrowe odżywianie. Wiele radości dostarczyły dzieciom zjeżdżalnia , trampolina, a dzieciom i dorosłym karaoke. Można było też, dzięki serdeczności miejscowych sponsorów, udać się na przejażdżkę quadem. Panie z KGW i mamusie postarały się o pyszne ciasta, gofry, zapiekanki.
Szkoła Podstawowa w Krasnej dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie i przebieg tego, udanego chyba, pikniku.