DZIEŃ BABCI I DZIADZIA
ZABAWA CHOINKOWA

20 stycznia odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Był to szczególny dzień. Wiele osób zadbało o to, aby uczynić go niezapomnianym. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Dzieci prezentowały wierszyki, piosenki i tańce. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnucząt, które obdarowały swoich najbliższych przygotowanymi laurkami. Następnie dzieci zaprosiły swoich Dziadków do wspólnej zabawy karnawałowej, którą umilił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Zaangażowanym rodzicom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i współpracę, dzięki której Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole połączył trzy pokolenia.