Dzień 30 czerwca to dzień pełen wrażeń i wspaniałej zabawy. Na pikniku w Krasnej zebrali się uczniowie, ich rodzice, goście i maluchy, dla których przygotowano wiele atrakcji. Nie zabrakło dmuchanej zjeżdżalni, trampoliny. Zorganizowane były różne atrakcje: konkursy zabawy. Najmłodsi  przez chwilę mogli się poczuć jak średniowieczna księżniczka i rycerz. Imprezę uświetnił przyjazd wozu strażackiego i pokaz sprzętu gaśniczego.  Dzieci do ostatniej chwili, pomimo zmęczenia korzystały z każdej możliwości zabawy. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Mamy jednak nadzieję, że za rok znów się spotkamy na pikniku rodzinnym .
Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy pomagali nam w przygotowaniu i prowadzeniu imprezy.