ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Jak to ktoś kiedyś powiedział wszystko co dobre szybko się kończy. Na przykład wakacje przeminęły jak z bicza strzelił, a wraz z ich końcem rozpoczął się nowy rok szkolny, który przywitaliśmy 3 września.
Rozpoczęcie roku katechetycznego odbyło się o godz. 900 w kościele parafialnym. Podczas uroczystej mszy świętej pani dyrektor, jedna z mam i uczennica kl.VI przyniosły dary na ołtarz. Po zakończeniu nabożeństwa wszyscy udaliśmy się do naszej odnowionej sali gimnastycznej przywitać nowy rok szkolny. Na początku uczniowie kl.VI zaprezentowali się w krótkim montażu upamiętniającym wybuch II wojny światowej - 1 września 1939 roku. Następnie odbyło się pasowanie na ucznia, podczas którego uczniowie klasy I wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Potem pani dyrektor udzieliła informacji dotyczących tego roku szkolnego i dzieci udały się na spotkania z wychowawcami.
Tak wyglądało przywitanie nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Krasnej.

Ula kl.V