WIZYTA KS. BISKUPA W NASZEJ SZKOLE

,,Bądź pozdrowiony gościu nasz…”

4 kwietnia uczniowie naszej szkoły śpiewem powitali niezwykłego Gościa. Był nim ksiądz Edward Białogłowski - biskup Diecezji Rzeszowskiej. Przybył do nas w ramach wizytacji kanonicznej, jaką rozpoczął w Parafii Krasna.

Na wstępie spotkania pani dyrektor w imieniu grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły, wyraziła ogromną radość z wizyty tak dostojnego Gościa. Następnie głos zabrali przedstawiciele uczniowskiej społeczności, którzy z pięknym bukietem kwiatów dziękowali za obecność Duszpasterza Diecezji, zapewniali o swojej przynależności do Chrystusa, prosili o wsparcie ojcowskim słowem i błogosławieństwo. Spotkanie nie mogłoby odbyć się bez miłej i serdecznej rozmowy ks. biskupa z uczniami naszej szkoły. Na zakończenie wizyty ks. biskup udzielił wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa i rozdał pamiątkowe obrazki.