WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2012/2013

W dniu 4 października b.r. w naszej szkole od rana uczniowie zadawali sobie pytanie na kogo głosować? Oddać swój głos na Olę czy taż na Bartka!. Kandydaci, uczniowie klasy VI, jak w prawdziwej kampanii wyborczej, celem poparcia musieli wcześniej zebrać odpowiednią liczbę podpisów wśród uczniów SP w Krasnej. Następnie opracowali swój program wyborczy, który wraz ze zdjęciem i hasłem umieścili na szkolnej tablicy ogłoszeń. Koledzy i koleżanki Oli i Bartka przygotowali wcześniej salę oraz urnę wyborczą, a także weszli w skład komisji. Podczas wyborów udzielali informacje co do sposobu głosowania oraz przestrzegania zasad tajności, równości i bezpośredniości. Po zakończeniu wyborów przeliczyli głosy i spisali protokół. Większość głosów uzyskał Bartek Piwowar i to on został w roku szkolnym 2012/2013 przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego, uczennica klasy V - Patrycja Cynar jego zastępczyni, Ola Gazda sekretarzem, a skarbnikiem Agnieszka Kiełbasa - obie uczennice z klasy VI.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy SU.