MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SKO
 „Z WIEDZĄ mI dO tWARZY”

Pani Paulina Pilut przedstawiciel banku PKO odwiedziła nas w szkole i przeprowadziła
konkurs zorganizowany dla klas IV-VI, który obejmował wiedzę z zakresu ekonomii i matematyki oraz znajomości ortografii. Miał formę testu, zagadek i pytań otwartych. Dodatkowo uczniowie napisali dyktando ortograficzne.
Uczniowie, którzy osiągną najlepsze wyniki spośród wszystkich szkół biorących udział w konkursie, zostaną zaproszeni z opiekunem SKO do banku, gdzie nastąpi uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. Dodatkową atrakcję dla dzieci będzie stanowić wycieczka do skarbca.

Dla dzieci z klas od I-III ogłoszony został konkurs plastyczny „Zostań projektantem banknotu z przyszłości”. Dzieci wykonały pracę przedstawiającą swoje wyobrażenia odnośnie wizerunku banknotów w dalekiej przyszłości. Tu najmłodsi wykazali się pomysłowością. Prace były wykonane w technice płaskiej jak i przestrzennej.

Czekamy z niecierpliwością na wyniki, które mają być ogłoszone pod koniec kwietnia.

AG