MIĘDZYNARODOWY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

7 stycznia 2016 r. w Muzeum Historycznym w Dukli odbyło się uroczyste podsumowanie Międzynarodowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Krośnie i dukielskie muzeum. Na spotkanie zostali zaproszeni także uczniowie naszej szkoły - Kamila Krochmal i Piotr Kiełbasa. Wykonana przez Kamilkę szopka zajęła III miejsce, zaś praca Piotrusia zdobyła wyróżnienie. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Mieli też okazję obejrzeć przedstawienie o tematyce świątecznej zaprezentowane przez ich rówieśników z Dukli oraz wysłuchać pięknej pastorałki, którą zaśpiewali młodzi artyści ze Stropkova. Miłe, pełne świątecznego nastroju spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Gratulujemy Kamilce i Piotrusiowi wysokich osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów!