ŚNIADANIE DAJE MOC

Po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. W bieżącym roku szkolnym 2015/2016 śniadaniowe święto było obchodzone w piątek 6 listopada Celem akcji jest zwiększenie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. Śniadanie jest bardzo ważne- to najlepszy start w nowy dzień, który zapewni zdolność do nauki i koncentracji oraz sprawność fizyczną. Dlatego w tym dniu zorganizowaliśmy w klasach 0 – III wspólne śniadanie, dając dzieciom okazję wspólnego przygotowania i zjedzenia najważniejszego posiłku dnia. Przygotowano smaczne, kolorowe kanapki wykorzystując przyniesione przez uczniów produkty.

Dziękujemy rodzicom którzy wsparli nas w zorganizowaniu akcji i wyposażyli dzieci w produkty.

AK