BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

W dniu 15 kwietnia w naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjno - profilaktyczne dla uczniów. Tematem zajęć zorganizowanych przez Studio Szafir było bezpieczeństwo w ruchu drogowym, a w szczególności - bezpieczna droga do szkoły. Zajęcia miały na celu przypomnienie uczniom, jak bezpiecznie poruszać się po drogach.. Dzieci podczas warsztatów zostały również poinformowane o konieczności noszenia elementów odblaskowych i jakie podejmować działania wobec nieznajomych osób. Prowadzący zwracali też uwagę na znajomość podstawowych zasad ruchu drogowego, sygnalizacji świetlnej, znaków drogowych i numerów alarmowych.
Ciekawe zajęcia spotkały się z ogromnym entuzjazmem uczniów, którzy bardzo chętnie brali udział w zabawach i wspólnym śpiewaniu piosenek. Mamy nadzieję, że poruszane tematy i zasady na długo jeszcze zostaną w ich pamięci. Warsztaty edukacyjne to wspaniały sposób, aby uczyć się, jednocześnie

JK

Various photographs that I'd like to share on the Web.