DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI

21 marca - zgodnie z tradycją naszej szkoły - obchodziliśmy DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI, witając równocześnie WIOSNĘ. W tym dniu uczniowie klasy szóstej zamienili się w nauczycieli i prowadzili ciekawe lekcje. Zorganizowali też konkurs recytatorski, w ramach którego koleżanki i koledzy z młodszych klas pięknie deklamowali wierszyki o wiośnie. Odbył się również konkurs na najciekawszą wiosenną fryzurę. Z racji tego, że nasza szkoła promuje zdrowie, uczniowie przebrali się za warzywa i opisywali ich walory żywieniowe. Dowiedzieliśmy się, ile bogactw kryją w sobie dobrze znane nam warzywa. Jak co roku malowaliśmy portret pani Wiosny i jak co roku ten konkurs budził w nas emocje, bo każda klasa starała się, aby jej pomysł na wizerunek Wiosny był najoryginalniejszy, i aby odnieść w tym współzawodnictwie zwycięstwo. To był udany, pełen wrażeń dzień! Następny taki dopiero za rok!

EH