WYBORY
DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2015/2016

23 września w naszej szkole odbyły się kolejne demokratyczne wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je kampania wyborcza oraz debata, w której uczestniczyły kandydatki na przewodniczącą: Katarzyna Gazda i Joanna Gazda - uczennice klasy VI. Wszyscy uczniowie i nauczyciele wrzucili do urny wyborczej karty, na których zaznaczyli, kogo chcą ustanowić przewodniczącą. Po podliczeniu oddanych głosów komisja wyborcza obwieściła, iż na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/16 wybrano Katarzynę Gazdę. Do Zarządu Samorządu Uczniowskiego wybrani zostali: zastępca - Diana Łuksa, sekretarz - Jakub Matłosz i skarbnik - Marzena Półchłopek. Gratulujemy tym, w ręce których oddane zostały rządy w naszej szkole i życzymy owocnej pracy w nowym roku szkolnym.

Various photographs that I'd like to share on the Web.