WYCIECZKA DO KUNOWEJ

17 czerwca przedszkolaki z rodzicami udały się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej "Hokka Hey" w Kunowej. Podekscytowanych uczestników przywitali wspólnie Wódz i Indianka w tradycyjnych strojach. Najpierw dzieci zwiedziły mini - ZOO, gdzie z zainteresowaniem oglądały rzadko spotykane zwierzęta egzotyczne. Wódz zaprezentował również oryginalne tipi, czyli namiot Indian z rejonu Wielkich Równin. Po pełnym śmiechu i radości  wykonaniu kolorowych opasek na głowę i przybraniu barw wojennych, zaczęła się wesoła zabawa. Ciekawe konkurencje, szalone tańce, przejazd na kucyku, pyszne pieczone kiełbaski - to tylko niektóre atrakcje. Na koniec - zakup indiańskich pamiątek, a w drodze powrotnej wizyta w cukierni i pyszne lody - wycieczka była naprawdę udana!

JK

Various photographs that I'd like to share on the Web.