ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

W dniu 24 czerwca w obecności zaproszonych rodziców i nauczycieli uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Pani dyrektor gratulowała wszystkim uczniom ukończenia kolejnego roku nauki szkolnej, a tym którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Z kolei  opiekunowie organizacji szkolnych podziękowali za aktywność uczniom najbardziej zaangażowanym w życie szkoły. Szczególne podziękowania, gratulacje oraz skromne upominki otrzymali również uczestnicy różnego rodzaju szkolnych i pozaszkolnych konkursów.  Ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym zakończyło się życzeniami wspaniałych wakacji.

Gratulujemy i życzymy wszystkim podobnych osiągnięć podczas nauki w przyszłym roku szkolnym.

AK

Various photographs that I'd like to share on the Web.