DZIEŃ BABCI I DZIADZIA
ZABAWA CHOINKOWA

Dnia 18 stycznia w Domu Strażaka w Krasnej odbyła się, zgodnie z coroczną tradycją naszej szkoły, zabawa choinkowa połączona z uroczystością Dnia Babci i Dziadka. Był to szczególny dzień. Wiele osób zadbało o to, aby uczynić go niezapomnianym. Zaproszeni Dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Imprezę rozpoczęli starsi uczniowie prezentując przedstawienie obrzędowe „Dzień wigilijny”. Następnie najmłodsi recytowali wiersze i śpiewali wesołe piosenki, wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki, a później zaprosili ich do wspólnej zabawy przy dźwiękach muzyki. Imprezę umilił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów.
Zaangażowanym rodzicom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i współpracę, dzięki której dzieci bawiły się znakomicie a Dziadkowie z pewnością na długo zapamiętają ten niedzielny wieczór.