ZACHĘCAMY UCZNIÓW DO OSZCZĘDZANIA W SKO

Szkolne Kasy Oszczędności to:
• atrakcyjne oprocentowane, prowadzone w ramach rachunku SKO dla Szkoły,
Dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu dzieci czerpią zyski z oszczędzania. Tygodniowa kapitalizacja odsetek sprawia, że widzą, jak zwiększają się zgromadzone przez nich środki.
• serwis internetowy
Bezpieczny i przystępny serwis dla dzieci w wieku 6-13 lat, dzięki któremu najmłodsi uczą się dobrych nawyków w zakresie oszczędzania oraz podstaw korzystania z konta internetowego.
• materiały edukacyjne dla dzieci
PKO Bank Polski udostępnia publikacje dla najmłodszych, dzięki którym dzieci dowiadują się podstawowych informacji na temat środków płatniczych, pracy banków, oszczędzania, ekologii, a także bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
SKO to również konkursy dla szkół i dla uczniów. W każdym roku szkolnym laureaci otrzymują liczne nagrody w postaci środków pieniężnych, sprzętu multimedialnego, voucherów, gier, maskotek i gadżetów dla dzieci.

AG