PIKNIK RODZINNY W KRASNEJ

14 czerwca 2015 roku obok Domu Strażaka w Krasnej odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorem imprezy był Wójt Gminy Korczyna , Rada Rodziców i Szkoła Podstawowa w Krasnej. Mieszkańcy Krasnej mieli możliwość miło, rodzinnie spędzić niedzielne popołudnie i wielu skorzystało z tej propozycji. Najbardziej rozradowani byli najmłodsi uczestnicy pikniku, gdyż dla nich przygotowano najwięcej atrakcji. Jak co roku była trampolina i dmuchane zjeżdżalnie. Nie obyło się również bez zabaw i pląsów przy porywających dźwiękach muzyki. Wiele uciechy sprawiło przyozdabianie twarzyczek w fantazyjne wzory. Dzięki aktywności Rodziców nie zabrakło piknikowego grilla oraz pysznych zapiekanek i gofrów. Największą atrakcją pikniku okazał się olbrzymi, biało-niebieski balon – Cellfast Balloon Team, którego załogę tworzą piloci związani z Aeroklubem Podkarpackim - Szkołą Lotniczą. Przez kilka godzin pod kraśnieńskie niebo unosił się wraz z pasażerami wspaniały balon. Zachwycać się pięknem malowniczej okolicy z wysoka mogliśmy dzięki hojności sponsorów – państwu Annie i Rafałowi Ziembickim, Bożenie i Stanisławowi Hajnasom, Beacie i Witoldowi Jaśkiewiczom, księdzu proboszczowi Władysławowi Kołodziejowi, a także dobrej woli innych mieszkańców, którzy wspomogli dzieło. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznego, niezapomnianego Pikniku Rodzinnego.

EH