SZKOLNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole organizowany jest Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Wielu uczniów chętnie bierze w nim udział. Tak też było w tym roku. W Szkolnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych wzięli udział uczniowie wszystkich klas. Szopki zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym, tak by wszyscy mogli je oglądać i podziwiać. Ekspozycja budziła ogóle zainteresowanie uczniów uczniów, nauczycieli, rodziców i odwiedzających naszą szkołę gości, gromadziła uczniów w czasie przerw i wprowadzała w świąteczny nastrój.
Prace zgłoszone do konkursu zachwyciły oryginalnymi pomysłami, zastosowaniem naturalnych materiałów oraz elementów wykonanych własnoręcznie.

W wyniku głosowania wyłoniono zwycięzców:

I miejsce - Natalia Jaśkiewicz

II miejsce - Katarzyna Gazda

III miejsce - Klaudia Stodolak,
                - Bartłomiej Wnęk

Wszystkie szopki biorące udział w konkursie szkolnym wezmą udział w Gminnym Konkursie organizowanym przez GOK w Korczynie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych pomysłów.

JK