APEL WIELKANOCNY

28 marca 2018r.w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowany przez uczniów klas IV, V, VI, VII. Po raz kolejny zwrócono uwagę na rolę tradycji w życiu każdego narodu. Dzięki niej stajemy się sobie bliżsi i kształtujemy swoją tożsamość narodową. Uczniowie przybliżyli zebranym symbolikę i zwyczaje wielkanocne. W ramach prowadzonej w szkole innowacji pedagogicznej na zajęciach kółka języka angielskiego uczniowie zaprezentowali także przedstawienie wielkanocne pt. ,,Easter time” społeczność szkolna wprowadzona została w świąteczny nastrój . Na zakończenie ksiądz proboszcz Władysław Kołodziej i pani Dyrektor Elżbieta Bednarczyk złożyli świąteczne życzenia uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły.

AC