WYJAZD NA LODOWISKO DO KROSNA

W poniedziałek 19 lutego zorganizowaliśmy wyjazd do Krosna na lodowisko. Okazało się, że pomysł był trafiony, bo wszyscy uczestnicy byli zadowoleni. Mimo, że niektórzy mieli  łyżwy po raz pierwszy na nogach, wszyscy weszli na taflę i jeździli całkiem nieźle. Można było zobaczyć, że niektórzy, bardziej obeznani z tą formą aktywności lub ci, którzy jeżdżą na rolkach, świetnie radzili sobie pod względem techniki i umiejętności. Nie obyło się bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc. To była prawdziwa frajda. Zmarznięci uczestnicy udali się następnie na rozgrzewający posiłek do McDonald’s, gdzie zamawialiśmy pyszne, aczkolwiek niezdrowe przysmaki. Posileni, w świetnych humorach  wróciliśmy do szkoły. Uczniowie już czekają na następny wyjazd.

AK